Gül-İstan Peyzaj

Referanslarımız

Devam Eden İşler:

2017 Yılı; "İstanbul Avrupa Yakasında Bulunan Cadde, Koru ve Yeşil Alanlardaki Ağaçların Silvikültürel Bakımı, Resterasyonu, Akustik Tomografi Yöntemi ile Ağaç Sağlığı ve Devrilme Riskinin Belirlenmesi Hizmet Alım İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Park Bahçeler Müdürlüğü)

Tamamlanan İşler:

2014 Yılı; "İstanbul Anadolu Yakasında Bulunan Anıt ve Korunmaya Değer (Aday Anıt) Ağaçların Tespiti, Tescili, Ağaç Sağlığı ve Devrilme Riskinin Belirlenmesi İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Anadolu Yakası Park Bahçeler Müdürlüğü)
2014 Yılı; "İstanbul Avrupa Yakasında Bulunan Anıt ve Korunmaya Değer Aday Anıt Ağaçların Tespiti, Tescili, Ağaç Sağlığı ve Devrilme Riskinin Belirlenmesi İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediyesi Avrupa Yakası Park Bahçeler Müdürlüğü)
2014 Yılı; "Anadolu Yakası Korularda Silvikültürel Bakım ve Revizyon ile Caddelerde Ağaç Budaması Hizmet Alımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2014 Yılı; "İstanbul Avrupa Yakası Cadde ve Yeşil Alanlarda Ağaç Budaması ile Koruların Silvikültürel Bakımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2013 Yılı; "İstanbul Genelindeki Yeşil Alanlar, Yollar, Kavşaklar, Mezarlıklar ve İski Havzalarında Yeşil Alan Düzenlemesi ve Park Yapım İşi Kapsamında Beylikdüzü Haramidere Kavşağı, Avcılar Cemal Kaytaz Parkı, Avcılar Sahil Kara Tarafı, Avcılar İett Kampı ve Belediye Ek Hizmet Binası Arıtma Tesisi Arası Peyzaj Düzenleme İşi" (İstanbul Ağaç Peyzaj Eğitim Hizmetleri Ve Hayvanat Bahçesi İşletmeciliği Sanayi Ve Ticaret A.Ş.)
2012 Yılı; "İstanbul Büyükşehir Belediyesi Korularındaki Yaşlı Ağaçlarda Yapılacak Ağaç Sağlığı ve Devrilme Riskinin Tespiti ile Plan Revizyonu Çalışmaları Hizmet Alım İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2012 Yılı; "İstanbul Genelindeki Korularda Silvikültürel Bakım ve Revizyon ile Caddelerde Ağaç budaması Hizmet Alımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2010 Yılı; "Büyükşehir Belediyesi Sorumluluğunda Bulunan Mezarlıklarda Ekonomik Ömürlerini Tamamlayan 55 adet Ağacın Kesimi ve 173 Adet Büyük Boylu Ağacın Budanması Hizmet Alım İşi" (Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2009 Yılı; "Koruların Silvikültürel Bakım ve Revizyonu İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2008 Yılı; "İstanbul Genelindeki Caddelerde Gül, Çalı, Süs Bitkisi ve Ağaçlarda Budama Yapılması İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2007 Yılı; "Koruların Silvikültürel Bakım ve Revizyonu İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2008 Yılı; "Anadolu Yakası İlçe ve İlk Kademe Belediyelerinde Semt Parkı Yapılması İşi Sultanbeyli-Mimar Sinan Mah. Parkı" (Ağaç A.Ş.)
2008 Yılı; "Genel Müdürlük ve Bağlı Birimlerin Peyzaj Bakım ve Onarım İşi" (İstaç A.ş)
2007 Yılı; "İstanbul Genelindeki Caddelerde Gül, Çalı, Süs Bitkisi ve Ağaçlarda Budama Yapılması İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2006 Yılı; "Koruların Silvikültürel Bakım ve Revizyonu İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2006 Yılı; "Anadolu 2. Bölge (Kartal Emrullah Turanlı Çocuk Yuvası Bahçesi) Parkları ve Yeşil Alanlarının Bakım ve Onarımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2006 Yılı; "Anadolu 2. Bölge (Kartal Hasan Tahsin Uğurlu Camii Bahçesi) Parkları ve Yeşil Alanlarının Bakım ve Onarımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2006 Yılı; "Avrupa 3. Bölge (Merkez Komutanlığı Bahçesi) Parkları ve Yeşil Alanlarının Bakım ve Onarımı İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
2006 Yılı; "İstanbul Genelindeki Caddelerde Gül, Çalı, Süs Bitkisi ve Ağaçlarda Budama Yapılması Hizmeti Alım İşi" (Gül-İstan Peyzaj ve İnş.Tur.Teks.Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.)
2005 Yılı; "Koruların Silvikültürel Bakım ve Revizyonu İşi" (Gül-İstan Peyzaj ve İnş.Tur.Teks.Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.)
2005 Yılı; "Ümraniye Belediye Sınırları Dahilindeki Park, Refüj, Koruluk Alanlarındaki Yeşil Alanlar, Ağaç ve Bitkiler, Sert Zemin, Yürüyüş Alanları, Açık Spor Alanları, Park Mobilyalarının Bakımı, Onarımları, Yenilenmeleri, Temizlik, Koruma, Gübreleme, İlaçlama, Sulama, Yenileme Hizmet işi". (Gül-İstan Peyzaj ve İnş. Tur. Teks. Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti.)
2004 Yılı; "İstanbul Üniversitesi ve Lojistik Yüksek Okulu Yeşil Alanların Bakım ve Onarımı (Gül-İstan Peyzaj ve İnş.Tur.Teks.Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.)
2004 Yılı; "Avrupa TEM-1 (F.S.M. Köprüsü-Mahmutbey Kavşağı)Orta ve Yan Refüj Yeşil Alanların Bakımı ve Onarımı İle Yeni Yeşil Alanların Tanzimi İşi" (Gül-İstan Peyzaj ve İnş.Tur.Teks.Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.)
2003 Yılı; "Avrupa E-5 (Boğaziçi Köp-Cevizlibağ Kavşağı) Orta ve Yan Refüj Yeşil Alanların Bakım ve Onarımı İle Yeni Yeşil Alanların Tanzimi İşi" (Dikey İnş.Taah.Peyzaj San.Tic.Ltd.Şti. Taşeronu)
2002 Yılı; "Beyoğlu Bölgesindeki Kavak Ağaçlarının Kesimi ve Yerine Kent Peyzajına Uygun Ağaçların Dikimi İşi" (Gül-İstan Peyzaj ve İnş.Tur.Teks.Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti.)
2002 Yılı; "Haliç 1. Bölge Parklarının Bakım ve Onarımı İle Yeni Yeşil Alanların Tanzimi İşi" (Gökçam Orman Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti. Taşeronu)
2001 Yılı; "Surdışı 1. Bölge (Bakırköy-K.Çekmece) Parklarının Bakım ve Onarımı İle Yeni Yeşil Alanların Tanzimi İşi" (Set İnşaat Ltd.Şti. Taşeronu)
2000 Yılı; "Haliç 1.Bölge Parklarının Bakım ve Onarımı İle Yeni Yeşil Alanların Tanzimi İşi" (Gökyol İnşaat A.Ş. Taşeronu)
1999 Yılı; "İstanbul Rumeli Yakası Ağaçların Bakımı ve Sulaması İşi" (Gökçam Orman Ürünleri Ltd.Şti. Taşeronu)
1999 Yılı; "E-5 Üzeri Çağlayan Kavşağı Çevre Düzenleme İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
1998 Yılı; "Zeytinburnu Metro İstasyonu Çevre Düzenleme İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
1998 Yılı; "Aksaray Metro İstasyonu Çevre Düzenleme İşi" (İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı)
1998 Yılı; "Davutpaşa, Zeytinburnu, Aksaray Metro İstasyonları Çevre Düzenleme İşi" (Gökçam Orman Ürünleri Ltd. Şti. Taşeronu)
© 2016. Bu Web Sitesinin Her Hakkı Saklıdır.
Gül-İstan Peyzaj ve İnşaat Sanayi Tic. Ltd. Şti.